توسعه مد و تنوع محصول های آرایشی و بهداشتی هر روز بیشتر می شود و همچنین زندگی در هوای آلوده ، استفاده از لوازم آرایشی نامرغوب و…  نیاز ما را به رسیدگی از پوست بیشتر می کند تا دچار پیری زودرس و چین و چروک نشویم.

فیشیال صورت ( پاکسازی صورت ) یکی از بهترین روش ها برای مراقبت از پوست افراد می باشد . با انجام پاکسازی می توان به پوستی شفاف و سرحال دست یافت . اگر شما بدنبال هزینه فیشیال صورت و یا پاکسازی هستید ما در این مقاله درمورد هزینه های پاکسازی صحبت کرده ایم.

قیمت پاکسازی صورت چقدر می باشد ؟

قیمت پاکسازی پوست به عواملی  از جمله کلینیک زیبایی ، کیفیت و مواد مورد استفاده  بستگی دارد.

شما در این بخش جدول هزینه پاکسازی پوست در کلینیک زیبایی گلدن رویال را مشاهده می نمایید 

تفاوت قیمت پاکسازی پوست در مراکز گوناگون

پاکسازی صورت به ۳ روش خانگی ، کلینیکی و آرایشگاهی انجام می شود که هر کدام قیمت های گوناگونی دارند. پاکسازی صورت هر چند ماه یکبار باید حتما برای جوانسازی پوست انجام شود تا پوستی شاداب و سرحال داشته باشید .

بخاطر داشته باشید که بهترین روش برای پاکسازی مراجعه به کلینیک زیبایی معتبر می باشد زیرا افرادی که در آرایشگاه شروع به پاکسازی می کنند معمولا تفاوت انواع پوست را درک نمی کنند و برای پاکسازی پوست های چرب ، خشک ، مختلط و معمولی از یک روش استفاده می کنند که ممکن است پوست شما دچار آسیب ، تورم و … شود. همچنین در پاکسازی خانگی و آرایشگاهی از ابزارهای غیر تخصصی استفاده می شود که ممکن است برای شما عوارض پوستی جبران ناپذیری را بهمراه داشته باشد.

قیمت پاکسازی صورت در آرایشگاه

قیمت پاکسازی صورت در ارایشگاه بسیار کمتر و ارزانتر از کلینیک می باشد و ممکن است خطرات جبران ناپذیری را برای شما به همراه داشته باشد چرا که اپراتوری که  پاکسازی صورت را انجام می دهد اگر مهارت کافی در این زمینه نداشته باشد به پوست شما آسیب وارد می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *